Věrnostní HUDYpartner program


Staňte se jedním z nás! HUDYpartner program sdružuje komunitu outdoorových nadšenců, lidí, kteří mají rádi přírodu a zajímají se o nové vybavení a technologie. Máte stejné zájmy? Chcete znát novinky z outdooru jako první? Pak se zaregistrujte a čerpejte výhody nejen na nákup sportovního vybavení v našich prodejnách a eShopu. 
 

Členstvím HUDYpartner ZÍSKÁVÁTE:


 • věrnostní kartu se 7% slevou na nákup (neakčního zboží)
 • slevu na vstup na HUDY stěny Brno a Ústí nad Labem
 • 20% slevu na služby našich outdoor půjčoven
 • Prodloužení lhůty na vrácení zboží bez udání důvodu
 • Klubové výhody zákazníka obchodu Cyklo Point
 • Dobrý pocit z pomoci sportovcům na vozíku
 • Další výhody a slevy 5-30 % na místech s logem Sphere

HUDYpartner program
TIP: 10% sleva na veškeré služby www.tandem-seskok.com
(Do objednávky je nutné uvést "KARTA HUDY" a na letišti předložit HP kartu pro ověření, Držitel karty nemusí být přímo ten, který bude skákat. Více informací o uplatnění slevy a službách na webu partnera.)

 

Čím více u nás s HP kartou nakupujete, tím VYŠŠÍ SLEVU můžete získat:

 

7% SLEVA (získá každý zaregistrovaný člen automaticky)

8% SLEVA (při útratě 30 - 50 000 Kč v aktuálním kalendářním roce (nebo ekvivalent v EUR))

10% SLEVA (při útratě více než 50 000 Kč v aktuálním kalendářním roce (nebo ekvivalent v EUR))

Pozn.: Výše slevy je závislá na celkové výši nákupu uskutečněného v aktuálním kalendářním roce nebo na mimořádných odměnách a akčních výhodách. Sleva vám zůstává. Jednotlivé formy slev nelze kombinovat, slevy se nesčítají.

 

 

Máte o členství a zákaznickou kartu zájem? ZAREGISTRUJTE SE u nás...


ONLINE registrace
 • Bezprostředně po registraci, zůstáváte automaticky přihlášeni ve svém zákaznickém účtu (profilu) a dále můžete bez jakýchkoliv omezení nakupovat v našem internetovém obchodu. Ceny, které u zboží v eShopu uvidíte budou již včetně slevy na vaší HP kartě.

 • Číslo vaší HP karty vám bude na monitoru zobrazeno okamžitě po odeslání registrace, stejně tak vám bude automaticky doručen email s č. HP karty.
 

Registrace v KAMENNÉ PRODEJNĚ

 • V případě registrace přímo v kamenné prodejně je postup podobný, zde jakmile vám náš pracovník vygeneruje č. HP, po výběru zboží bude sleva z vaší HP karty na částku uplatněna.

 

HUDYpartner program

Bonus pro naše věrné zákazníky.


 

Nejpozději do 4 týdnů vám bude odeslána HP karta, vystavená na vaše jméno a příjmení. V době, kdy je vám karta vystavována, tedy nemáte ji fyzicky, lze použít k získání slevy v našich prodejnách i eShopu její unikátní číslo, které jste obdrželi emailem, případně jej zjistíte po přihlášení do svého na Hudy.cz. Registrací do věrnostního programu HUDYpartner dáváte souhlas se zasíláním provozních informačních emailů (o změnách podmínek programu apod.)


Již naši zákaznickou kartu vlastníte?


 • ONLINE nákup v HUDY eShopu
Zde je zapotřebí, přihlásit se do svého uživatelského účtu. V případě, že neznáte své přihlašovací údaje, nechte si je zaslat na email, který jste při dřívější registraci uvedli. Následně se přihlaste do svého uživatelského účtu a jako přihlášený nakupujte, ceny, které v eShopu uvidíte budou již včetně slevy na vaší HP kartě.
Přihlásit se    Zapomenuté heslo

 • Nákup v PRODEJNĚ
Rozhodli jste se navštívit některou z našich kamenných prodejen? Zde budete potřebovat č. své karty. Pokud si kartu zapomenete a nepamatujete si její číslo, nezoufejte. Obsluha u pokladny dle vašeho jména či emailu č. vaší HP karty dohledá.

 

HORKÝ TIP: HUDYpartner karta ve vašem mobilu!


Chcete mít stále při sobě HUDYpartner kartu? A jste vlastníkem chytrého telefonu? Stáhněte si aplikaci Mobile Pocket nebo Portmonka, vyfoťte nebo opište čárový kód karty a máte HUDYpartner kartu stále při sobě!

 

HUDYpartner karta v nové elektronické podobě nabízí:

 • seznam HUDY prodejen
 • otevírací dobu HUDY prodejen
 • přehledné mapy s vyznačenou polohou prodejen
 • aktuální akce, nabídky i bonusy

 

Věrnostní karta v Mobile Pocketu

        Portmonka

 

 

TIP: Aplikace lze zdarma stáhnout na Google Play a AppStore. Tyto aplikace umožňují i správu dalších vašich zákaznických karet a dalších věrnostních programů.

 
 

Čerpejte výhody se SPHERE ...

 

Sphere card

S HUDYpartner kartou ušetříte i v dalších více než 10 000 obchodních místech v České republice a na Slovensku označených logem Sphere . Obchodní místa jsou označena samolepkou Sphere na vchodových dveří, výloze, popřípadě u pokladny.

V případě, že chcete uplatnit slevu z programu Sphere informujte obsluhující personál před placením. Kompletní seznam všech míst najdete na www.sphere.cz nebo v mobilní aplikaci Sphere.

 

 

Často kladené dotazy

 • Je vystavení HUDYpartner karty zpoplatněné a platí také v SR? >>zobrazit odpověď<<

  HUDYpartner karty je zcela ZDARMA. Podmínkou je pouze registrace na Hudy.cz prostřednictvím registračního formuláře nebo přímo v některé z našich prodejen. Kartu HUDYpartner lze uplatnit na území ČR i SR.

 • Vypršela vám platnost HUDYpartner karty? >>zobrazit odpověď<<

  Pokud máte vystavenou HUDYpartner kartu, které končí platnost, zažádejte o vystavení duplikátu. Po do svého účtu na Hudy.cz nebo kontaktujte naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese info@hudy.cz. Do e-mailu uveďte číslo vaší HUDYpartner karty, jméno, příjmení a adresu bydliště, v případě, že se některý z těchto údajů změnil. Dále vyčkejte na potvrzení přijetí žádosti naší pracovnicí. Duplikát karty s prodlouženou dobou platnosti vám bude zaslán prostřednictvím České pošty. Důrazně upozorňujeme - pro prodloužení platnosti HP karty, neni nutné se opětovně registrovat!

 • Nedostali jste kartu HUDYpartner do 4 týdnů? >>zobrazit odpověď<<

  Zažádali jste si přes Hudy.cz nebo v některé z HUDY prodejen o Zákaznickou kartu, 4 týdny jsou pryč a karta nikde? Pokud se tak stane, neváhejte a kontaktujte naši pracovnici zákaznické podpory pro HP karty Moniku Hrbkovou na tel. čísle +420 412 589 961 nebo +420 412 589 911 od 8.00 do 16.00 hodin v pracovní dny, případně prostřednictvím emailu info@hudy.cz.

 • Byla vám karta vystavena, ale s chybně uvedeným jménem? >>zobrazit odpověď<<

  Zašlete nám ji zpět na adresu HUDYsport a. s., Bynovec 138, 405 02 Děčín 2, s opravenými údaji a kontaktujte naši pracovnici zákaznické podpory pro HP karty Moniku Hrbkovou na tel. čísle +420 412 589 961 nebo +420 412 589 911 od 8.00 do 16.00 hodin v pracovní dny, případně prostřednictvím emailu info@hudy.cz, která aktualizuje údaje ve vašem účtu. Obratem vám bude vystavená nová karta s opravenými údaji.
 • Byla vám karta odcizena nebo jste ji ztratili? >>zobrazit odpověď<<

  Kontaktujte naši pracovnici zákaznické podpory pro HP karty Moniku Hrbkovou na tel. čísle +420 412 589 961 nebo +420 412 589 911 od 8.00 do 16.00 hodin v pracovní dny, případně prostřednictvím emailu info@hudy.cz, která s vámi problém vyřeší. Duplikát karty pod stejným číslem vám bude zaslán prostřednictvím České pošty. Důrazně upozorňujeme - při ztrátě nebo odcizení HP karty, neni nutné se opětovně registrovat! Byli byste v databázi vedeni jako dvě různé osoby se dvěma různými čísly a nákupy by se vám načítaly na dva různé účty.

 • Chcete si zkontrolovat svůj stav účtu, nebo si chcete změnit služby? >>zobrazit odpověď<<

  Přihlašte se do svého účtu zadáním přihlašovacích údajů. Po přihlášení si zvolte vámi požadovanou službu ze svého profilu. V případě, že jste zapomněli vaše heslo a login (přihlašovací jméno), klikněte na tlačítko "zapomenuté heslo", po zadání emailu, který musí být totožný s emailem, který byl uveden při registraci, vám bude systémem vygenerované nové heslo.

 • Můžete upravovat vámi vložené údaje ihned od vaší registrace? >>zobrazit odpověď<<

  Ano. Váš účet je okamžitě aktivní.


Důrazně upozorňujeme - při ztrátě nebo odcizení HP karty, neni nutné se opětovně registrovat!

Kontaktujte naši pracovnici zákaznické podpory pro HP karty Moniku Hrbkovou na telefonním čísle +420 412 589 961 nebo +420 412 589 911, případně prostřednictvím emailu info@hudy.cz

 
 

Pomáháme...


HUDY je Spojencem sportovců na vozíku

HUDY je Spojencem sportovců na vozíku.

Od dubna 2013 za každou HUDYpartner kartu posíláme na účet sportovců na vozíku 1 Kč.

   

 

- 

Přihlaste se k odběru newsletteru Neuniknou Vám nejlepší novinky a akce

Přidání se nezdařilo
Zpracování
Na zadanou emailovou adresu byl zaslán email, kde přidání potvrdíte

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů